קורס ברמנים לחיילים משוחררים


סיימתם את השירות הצבאי ובא לכם לטרוף את העולם ? זה הזמן להצטרף לקורס ברמנים מקצועי ולהגשים חלום. חיילים משוחררים יכולים ללמוד קורס ברמנים לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון הצבאי. לא בכל בית ספר לברמנים ניתן ללמוד קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי, אלא רק בבית ספר לברמנים שקיבל הכרה מקצועית ממדינת ישראל. בגדול, כל אחד חולם להיות ברמן או ברמנית. בגלל הכסף שמרוויחים (400-1000 ש"ח למשמרת) , בגלל האוירה (אתם מבלים ומשלמים לכם על כסף( וגם בגלל שאפשר לעבוד בכל העולם - בקיצור חלום.

 

היכן כדאי ללמוד קורס ברמנים לחיילים משוחררים?

היכן שנותנים לכם הכי הרבה הטבות ומחיר הכי משתלם. בר מאסטר - ביה"ס הרשמי לברמנים בישראל עובד בשיתוף עם היחידה להכוונת חיילים משוחררים המעניקה לכם הטבה מיוחדת של 850 ש"ח בהרשמה לקורס ברמנים של בר מאסטר. גם זמן אמיתי וברטנדר יתנו לכם הנחות אבל בשורה התחתונה בבר מאסטר תקבלו את המחיר המשתלם ביותר לקורס ברמנים. 
 

למצוא עבודה אחרי קורס ברמנים?

סיימתם קורס ברמנים ואתם רוצים להתחיל לברמן ? זה הזמן לצאת לסבב ברים ולהציע את עצמכם למנהל הבר או לאחראי במקום. תצטרכו לשדר ביטחון עצמי ולהיראות מגניבים כאלה עם קסם אישי. לפעמים זה יצליח לכם ולפעמים לא. אם לא בא להתחיל להתחיל להסתובב בין ברים ולחפש עבודה אחרי קורס ברמנים אז מומלץ לכם ללמוד קורס ברמנים בבר מאסטר כי שם יש מחלקת השמה לעבודה שמסדרת לבוגרים עבודה בכל מיני ברים ומועדונים.


בעלי ברים ומועדונים נותנים עדיפות לבוגרי קורס ברמנים על פני מועמדים ללא כל ניסיון או הכשרה מקצועית. למרות שהיום כבר אין סיכוי להתקבל לעבודה בבר או מועדון ללא קורס ברמנים או תעודה המעידה הכשרה בתחום הבר. 
 

מקומות עבודה מתאימים אחרי קורס ברמנים

עשיתם קורס ברמנים באחד מבתי הספר לברמנים ? ברוכים הבאים לעולם של הצעירים. יש לכם תעודת ברמן מקצועית ? כל הדלתות יפתחו בפניכם. תוכלו לעבוד בברים או מועדונים, בדאנס בר או בר שכונתי, במסעדה או פאב, בגן אירועים או בית מלון. בקיצור, אין סוף לאפשרויות.
 

לעבוד מסביב לעולם

סיימתם את השירות הצבאי ומתחילים לתכנן את הטיול הגדול ? מתחשק לכם לברמן בכל מיני ברים ברחבי העולם ? בדיוק בשביל זה אתם חייבים, אבל חייבים להירשם לקורס ברמנים. בבר מאסטר - ביה"ס הרשמי לברמנים בישראל מקבלים בסיום הקורס תעודת ברמן בינלאומית מטעם האיגוד הבינלאומי לבתי ספר לברמנים ה W.B.S.A שבאמצעותה תוכלו לעבוד בכל בר בעולם.
בקיצור, למי אתם מחכים. השאירו פרטים ובתי הספר לברמנים יצרו איתכם קשר עם ההצעות הכי טובות.

 
בניית אתרים
דף הבית