קורס ברמנים לחיילים משוחררים

בתום שירות צבאי ארוך ומתיש תרצו גם אתם למצוא עבודה בה תוכלו להירגע וגם ליהנות תוך קבלת שכר הולם והיכרויות חדשות. רוב האנשים יאמרו מיד כי הדבר בלתי אפשרי, הם ישלחו גם אתכם לעבוד באותן משרות סטנדרטיות ומשעממות בתחום האבטחה, הפקידות או השירות, משרות בהם תוכלו לעבוד שעות רבות בתוך משרד סגור ולהרוויח שכר מינימלי. הבשורה הטובה היא שאפשר גם אחרת, עם קורס ברמנים לחיילים משוחררים תצליחו להפיק את המיטב מפיקדון השחרור שלכם וליהנות מאפשרות להכיר תחום עיסוק חדש המשלב שכר גבוה, סביבת עבודה מרתקת, היכרויות חדשות והמון אתגרים, עבודה בה כל משמרת היא חוויה בפני עצמה.
 

מה מציעים בתי ספר לברמנים לחיילים משוחררים?

כבר במהלך השירות הצבאי ניתן יהיה לאסוף מידע אודות הקורס, ישנם חיילים המצליחים אף לשלב את ההשתתפות בקורס עם השירות הצבאי. קורס ברמנים לחיילים משוחררים מאפשר קבלת הכשרה מקצועית בתחום עיסוק מעניין ורווחי, חיילים המחפשים משרות באווירה צעירה ולא שגרתית ימצאו את מבוקשם בבתי הספר לברמנים. בוגרי הקורס מספרים על שכר גבוה, עבודה בשעות גמישות ללא השכמה מוקדמת בכל בוקר, סביבת עבודה מעניינת, אפשרויות קידום ותחושת סיפוק אישי. העבודה על הבר מעניינת, רווחית, עבודה אידאלית בעבור צעירים.
 

איך למצוא עבודה לאחר סיום הקורס?

החשש מפני השתלבות מקצועית ראשונית בשוק העבודה מובן לחלוטין, אך אין כל סיבה לדאגה, כאשר אתם מביאים עמכם ניסיון מקצועי או תעודת הכשרה מקצועית מבית ספר מוכר, הדלתות נפתחות בפניכם. בוגרי קורס ברמנים לחיילים משוחררים מצליחים להגיע אל ראיונות העבודה עם ביטחון עצמי המעלה את הסיכויים שלהם להתקבל למשרה. ההשתתפות בקורס מהווה כניסיון מקצועי, כל שיעורי התרגול בהם השתתפתם מדמים עבודה על הבר בזמן אמת.

בעלי ברים ומועדונים נותנים עדיפות לבוגרי קורס ברמנים על פני מועמדים ללא כל ניסיון או הכשרה מקצועית. סביר כי בשלבים ראשונים יהיה עליכם להסתפק במשרות התלמדות אך בתוך זמן קצר כבר תצליחו להוכיח את הכישורים שלכם, ללמוד את המקצוע ואת דרישות המקום ולהתחיל להתקדם אל משרה של ברמן וותיק ומשמרות רווחיות יותר.
 

היכן ניתן למצוא משרות דרושים לברמנים?

  1. אם בית הספר בו למדתם מציע סיוע בהשתלבות ראשונית בשוק העבודה כדאי להיעזר במחלקת ההשמה של בית הספר.
  2. מודעות דרושים ברמנים אפשר למצוא בלוחות הדרושים הרגילות.
  3. חפשו פרסומים על משרות העוברים מפה לאוזן, אל תחששו לברר מול חברים העוסקים בתחום האם דרושים אצלם ברמנים נוספים.
  4. משרות לברמנים ניתן למצוא גם בבתי קפה, בתי מלון ומסעדות, בעבור ברמנים מתחילים המשרות הללו הן דרך נהדרת ללמוד את התחום ולחזק את תחושת הביטחון.
בניית אתרים
תפריט דף הבית