ברמנים נהנים ועושים מזה כסף

קורס ברמנים - כל הסיבות

אחד המקצועות הכי הנחשקים ומבוקשים בקרב צעירים בני 18-26 הוא מקצוע הברמן/נית. למה אתם שואלים ? הסיבות רבות ומגוונות למה ללמוד דווקא קורס ברמנים ולמה להיות ברמן או ברמנית על פני מקצועות אחרים. אגב, אין סתירה בין הדברים אתם יכולים ללמוד קורס ברמנים ובמקביל לעסוק בתחומים נוספים. המיוחד הוא שהעבודה מאחורי הבא יכולה להיות לכם עבודה "משלימה" לכל עבודה אחרת או תחום אחר שבו אתם עוסקים, ויותר מזה, להיות ברמן במשרה מלאה. החלטנו להביא לפניכם את הסיבות העיקריות למה כדאי לכם להיות ברמנים וברמניות.
 

בגלל הכסף 

זאת כנראה הסיבה העיקרית למה כדאי לכם להיות ברמנים. ברמן בישראל מרוויח שכר יומי שנע בין 400-1000 ש"ח למשמרת אחת. ברור לכם שאלה לא סכומים אותם תוכלו להרוויח בעבודות רגילות. העבודה מאחורי הבר מושלמת בתור משרה חלקית או מלאה. אם אתם חיילים אז תוכלו לעבוד בערבים או בסופשים, אם אתם סטודנטים זאת העבודה המושלמת בשבילכם - לעבוד קצת ולהרוויח הרבה. ואם אתם לא עודים יותר מידי זה הזמן להרוויח כמו גדולים, בעצם יותר.
 

בגלל האוירה

אתם מבלים ומשלמים לכם על כסף. אתם הכוכבים של הערב, מוזגים צ'ייסרים ללקוחות, מכירים כל יום אנשים חדשים, שומעים מוסקיה אתם אוהבים ומתמכרים לקסם של חיי הלילה. כל משמרת זאת חוויה בפני עצמה, והמנוסים יגידו לכם שכל משמרת זאת "הופעה" על הבר. 

אתם קובעים מתי לעבוד

בכל סופ"ש אתם מגישים למנהל הבר באיזה ימים אתם יכולים לעבוד, ובהתאם לכך הוא משבץ אתכם למשמרות מאחורי הבר. אם אתם סטודנטים ופנויים לעבודה בימים מסוימים, אלה בדיוק הימים שתגישו אותם למנהל הבר שלכם, אם אתם חיילים אז תוכלו לעבוד בסופשים או באמצע השבוע ואם אתם ממש פנויים תגישו למנהל הבר את כל השבוע 
- אתם קובעים מתי לעבוד כבר אמרנו ?
 

אפשר לעבוד בכל העולם

בא לכם לעבוד מסביב לעולם ? יש לכם מקצוע בינלאומי בידיים - אתם ברמנים. אחרי שסיימתם קורס ברמנים בהצלחה אתם כבר חלק מקהילת הברמנים העולמית. תוכלו ליצור קשרים ברשתות החברתיות עם ברמנים מכל העולם ופשוט לקחת את הרגליים והמזוודה שלכם ולטוס לעבוד בחו"ל - ארה"ב, אירופה, דרום אמריקה, אוסרליה וכל בירה בעולם ששותים אלכוהול מחפשים ברמנים מגניבים. חושבים שיש לכם את זה ? בא לכם לחיות חיים מעניינים ? הירשמו לקורס ברמנים והגשימו חלום
 

בשביל ההעשרה

איזה כיף זה שמגיע הסופ"ש, הכל הופך להיות רגוע, אבל גם בא לכם דרינק טוב כדי לשפר את ההרגשה. אפשר לצאת לבר שאתם אוהבים ולהזמין דרינקים וקוקטיילים או פשוט להכין כל מיני משקאות וקוקטיילים בבית. אחרי שתכינו משקאות וקוקטיילים לחברים, כולם יקנאו וירצו להיות כמוכם.
בניית אתרים
דף הבית