קורס ברמנים - סניפים ברחבי הארץ

רוצים ללמוד קורס ברמנים ומחפשים משהו קרוב לבית ? בדקנו היכן בישראל תוכלו ללמוד קורס ברמנים.

 

קורס ברמנים בבאר שבע

קורס ברמנים בבאר שבע מתקיים במועדון ה 11 הממוקם ברחוב יהודה הנחתום. הלימודים במועדון יקנו לכם את כל הכלים, הידע והביטחון לעבוד בכל מה שתרצו. קורס ברמנים בבאר שבע ניתן ללמוד ב 3 מסלולי לימוד. קורס ברמנים מקצועי, קורס ברמנים מקיף וקורס ברמנים מורחב. קורס ברמנים מורחב הוא קורס ברמנים לחיילים משוחררים המעוניינים ללמוד קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי .
בסיום הקורס תקבלו תעודת ברמן בינלאומית ומכאן תוכל להתחיל לברמן בברים שתמיד חלמתם - מועדון הפורום, קמפאי, ספריה, צ'יצי' ועוד. לבית הספר לברמנים בר מאסטר יש מחלקת השמה לעבודה שמפנה את הבוגרים לעבודה במגוון הברים והמועדונים בבאר שבע. 
 

קורס ברמנים בתל אביב

קורס ברמנים בתל אביב מתקיים בבר הרובי ברחוב ירמיהו 7 וובר המילק ברחוב רוטשילד 6. הלימוד והתרגול בברים אמיתיים יקנו לכם את הניסיון הראשוני מאחורי הבר, את הביטחון העצמי ואת ההבנה המקצועית לעשות את הדברים כמו המקצוענים. קורס ברמנים בתל אביב ניתן ללמוד ב 3 מסלולי לימוד - קורס ברמנים מקצועי, קורס ברמנים מקיף, וקורס ברמנים מורחב. קורס ברמנים מורחב הוא קורס ברמנים לחיילים משוחררים המעוניינים ללמוד קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי. בסיום הקורס תקבלו תעודת ברמן בינלאומית איתה תוכלו להתחיל לברמן בכל בר בארץ ובעולם. 

 

קורס ברמנים בהרצליה

קורס ברמנים בהרצליה מתקיים בבר הגרגא הממוקם ברחוב משכית 27 בהרצליה פיתוח. הגרגא הוא הדאנס בר הכי מוכר באיזור השרון כך שהלימודים שם הם חוויה בלתי נשכחת. במסגרת הקורס תקבלו את כל הכלים והידע המקצועי איך לעבוד בצורה מקצועית מאחורי הבר. קורס ברמנים בהרצליה ניתן ללמוד ב 3 מסלולי לימוד - קורס ברמנים מקצועי, קורס ברמנים מקיף וקורס ברמנים מורחב. קורס ברמנים מורחב הוא ברמנים לחיילים משוחררים המעוניינים ללמוד קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי.
 

קורס ברמנים בירושלים

קורס ברמנים בירושלים מתקיים בבר המונקו ברחוב בן סירא 18 במרכז העיר. המונקו הוא הדאנס בר הכי מפורסם בירושלים, וזה הבר שבו לומדים ומתרגלים במסגרת קורס ברמנים בירושלים. הלימודים שמתקיימים בבר אמיתי יקנו לכם כלים וידע מקצועי להיות ברמנים עם ביטחון והבנה מקצועית. קורס ברמנים בירושלים ניתן לללמוד ב 3 מסלולי לימוד - קורס ברמנים מקצועי, קורס ברמנים מקיף וקורס ברמנים מורחב. קורס ברמנים מורחב הוא קורס ברמנים לחיילים משוחררים המעוניינים ללמוד קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי.
 

יתרונות של בוגרי קורס ברמנים

בוגר קורס ברמנים מחזיק בניסיון המאפשר לו לגשת אל ערבוב משקאות תוך הצגת ביטחון עצמי. הוא בטוח בכישורים האישיים שלו ומצליח להכין משקאות ולהרשים את הסובבים בכל מסיבה. בתוך זמן קצר יפנו אליו כל החברים בשאלות העוסקות בקוקטיילים, הבדלים בין סוגי אלכוהול והמלצות להכנת קוקטיילים לאירוע. יידע בתחום האלכוהול ישמש אתכם במשך תקופה ארוכה מאוד, בוגרי הקורס ממשיכים לעסוק בתחום גם כאשר הם אינם משמשים ברמנים פעילים במועדונים וברים. עולם האלכוהול הוא עולם מרתק ומאתגר בפני עצמו, עולם של טעמים וחוויות חדשות.

בוגר קורס ברמנים יוכל להשתמש בהכשרה אותה קיבל גם בתחום השירות וענפים נוספים. במהלך הקורס וההתנסות המעשית אפשר ללמוד כיצד לפתח כישורי יחסי אנוש טובים. כמו כן, הקורס מביא עמו הזדמנות להכיר צעירים בעלי תחומי עניין זהים. בין המשתתפים בקורסי ברמנים ואלו המגיעים לשיעור הניסיון נפגוש לא מעט חובבי אלכוהול אשר אינם בטוחים כי עתידם המקצועי הוא מאחורי הבר, אך התחום עצמו מרתק ומעניין בעבורם.
בניית אתרים
דף הבית