פליירינג

כמה פעמים הבטתם בקנאות בעוד הברמנים במועדון מסובבים את הבקבוק באוויר, מקפיצים את הכוסות ומסיימים את המופע כולו בהגשת קוקטייל מושלם לבחורה הכי יפה על הבר? ובכן, להטוטנות עם בקבוקי שתייה אינה כה פשוטה, אך תוך השתתפות בקורס פליירינג ולא מעט תרגול תצליחו גם אתם לשפר את הכישורים הבסיסיים שלכם בתחום ולהרשים את הסובבים לא פחות. קורס פליירינג מיועד לברמנים מתחילים, ברמנים מקצועיים המבקשים לשפר את היכולות שלהם ובעיקר את הטיפים וגם לחובבנים המעוניינים ללמוד תחום מרתק.
 

האם כל אחד יכול?

כל קורס פליירינג כולל תרגילים פשוטים אותם כל משתתף יצליח לבצע תוך תרגול קצר, לצד תרגילים מורכבים הדורשים פיתוח טכניקה ושעות ארוכות של תרגול. המומחים בתחום עוסקים בתחום שנים רבות תוך אימון יומיומי, ברמנים ישראלים משתתפים בתחרויות בינלאומיות בתחום ומציגים יכולות טובות מאוד. קורס פליירינג הוא הצעד לעיסוק בתחום ואפשרות לשפר משמעותית את השירות סביב הבר ובעיקר את כוס הטיפים של הברמן.
 

למי זה מתאים?

בכל קורס ברמנים נהוג לשלב הדרכה קצרה של פליירינג, אם הצלחתם לגלות כישורים טובים כבר באותו שיעור ומאוד נהניתם מהתרגול, קורס פליירינג מומלץ בעבורכם. גם אלו אשר פחות גילו התלהבות בעבר אך מבקשים היום ללמוד את התחום ולהתפתח הלאה מבחינה מקצועית מוזמנים אל הקורס. קורסי פליירינג מתקיימים בבתי הספר הגדולים לברמנים, הם מיועדים לבוגרי קורס ברמנים וגם למועמדים ללא ניסיון מקצועי. 

חשוב לציין כי התרגול במהלך הקורס מתבצע תוך שימוש בבקבוקים בלתי שבירים וציוד בטיחותי, אין לבצע את התרגילים תוך שימוש בבקבוקי זכוכית רגילים ללא ניסיון מתאים. למטרת תרגול חפשו כלים בלתי שבירים בכדי להגן על עצמכם מפני פציעות וגרימה נזקים. סוד ההצלחה מתבסס על ביטחון עצמי ובעיקר על הנאה, כאשר אתם נהנים ממה שאתם עושים גם הסביבה תגיב בהתאם. אל תחששו להציג את הכישורים שלכם, לפספס מעט וגם להפתיע, בוגרי קורס פליירינג מביאים עמם ערך מוסף לכל בר. מנהל המשמרת ישמח מאוד לגלות את הבר כולו במצב רוח טוב, את מכירות הקוקטיילים העולות וגם את היכולות הנוספות שלכם.
 

תוספים מומלצים להכשרת ברמנים:

  1. קורס פליירינג למתחילים או מתקדמים.
  2. סדנאות בתחום הבריסטה להכנת קפה מקצועית, אידאלי בעבור ברמנים המשתלבים בעבודות בבתי מלון ומסעדות.
  3. קורס מנהלי ברים או ניהול משמרות.
  4. קורס מלצרות.
  5. קורסים בתחום היזמות העסקית, מיועדים לברמנים המבקשים בעתיד לפתוח עסקים משלהם.
  6. הכשרות בתחום המכירה והשירות, ברמנים שמוכרים יותר מצליחים גם להרוויח יותר.
 

מומחה פליירינג בתצוגה מרשימה

בניית אתרים
תפריט דף הבית